Pozwolenie na budowę i rozpoczęcie prac budowlanych budynku wielorodzinnego w Radzyminie

Opracowana przez nas budowlana dokumentacja wielobranżowa dla budynku wielorodzinnego z garażem podziemnym i usługami w parterze otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę. Rusza zatem budowa nowego czterokondygnacyjnego obiektu mieszkalnego w Radzyminie przy ul. Falandysza: 
- 54 mieszkania o powierzchni od 27 do 62 m.kw., 
- 9 lokali usługowych o powierzchni od 44 do 72 m.kw.,
- 34 miejsca postojowe w hali garażowej na parterze budynku,
- 4 klatki wejściowe, każda obsługiwana przez osobną windę cichobieżną.
Kształt budynku to litera C z częścią wewnętrzną (na I piętrze, drugiej kondygnacji) w postaci zielonego patio stanowiącego zarówno teren wspólny budynku (w części środkowej patio) jak i zagospodarowaną tarasami zielonymi przynależnymi do mieszkań piętra I. Wszystkie mieszkania oferowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim.
Na zagospodarowywanej działce, od strony zachodniej zaprojektowane zostały miejsca postojowe ogólnodostępne oraz zieleń i plac zabaw dla dzieci. Od strony wschodniej planowane jest wykonanie ciągu pieszego wraz z elementami zieleni oraz infrastrukturą do odpoczynku. Całość ma stanowić wygodne i nowoczesne miejsce do życia, z bezpośrednim dostępem do wszelkiej infrastruktury znajdującej się w centrum miasta.

Strona inwestora: http://www.akacjowaaleja.pl/5-etap-inwestycji.html

Powrót do listy
do góry