O nas

Działamy nieprzerwanie od 2000 r. Jesteśmy firmą projektową posiadającą wieloletnie doświadczenie w zakresie tworzenia dokumentacji architektoniczno-budowlanej oraz wielobranżowej budowlano-wykonawczej. Projektujemy we wszystkich branżach i specjalnościach (architektura, konstrukcja, instalacje wod-kan, co, wentylacja, klimatyzacja, gaz, insalacje elektryczne i teletechniczne). Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, inżynierami budowlanymi i inspektorami nadzoru. Ponadto posiadamy stałą współpracę z projektantami sieci komputerowych, projektantami dróg i placów, projektantami zieleni, akustykami, technologami żywienia, produkcji, warsztatów, rzeczoznawcami p-poż, bhp, sanepid itp.

Stawiamy na profesjonalistów, ludzi doświadczonych i ambitnych, potrafiących wykorzystać w pracy najnowsze osiągnięcia wiedzy w zakresie projektowania. Cechuje nas solidność, kompetencja wynikająca z wieloletniej praktyki w zawodzie, terminowość i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Klienta. Tworzymy projekty łączące w sobie funkcjonalność, niepowtarzalność, dostosowanie do terenu i istniejących warunków oraz wysoką estetykę. Stosujemy zarówno tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania funkcjonalno-konstrukcyjne obiektów.

Nasz kontakt z Inwestorem trwa od przystąpienia do tworzenia projektu poprzez uzyskanie pozwolenia na budowę, aż do prowadzenia nadzoru autorskiego nad realizacją obiektu.  
Projektujemy zwracając szczególną uwagę na funkcjonalne, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania, i przede wszystkim potrzeby ludzi, którzy z nich korzystają. 

Mamy duże doświadczenie w komputerowym opracowywaniu projektów. Tworzymy prezentacje 2D i 3D, rysunki robocze, budowlane i dokumenty, do których używamy oryginalnych produktów Autodesk, Adobe, Corel. Do zobrazowania naszych projektów służą nam komputerowe modele 3d, dzięki którym już na etapie projektu możemy dobrać najbardziej odpo

do góry